Katalog kostek brukowych

Nasza kostka brukowa pozwoli Państwu zrealizować marzenia o stworzeniu wyjątkowej przestrzeni wokół domu.

Zajmujemy się profesjonalnym układaniem kostki brukowej oraz usługami brukarskimi i pracami ziemnymi. Posiadamy w sprzedaży kostkę granitową i betonową. Działamy przede wszystkim na terenie miasta Wrocław, a także na obszarze całego województwa dolnośląskiego. Zapewniamy kompleksową obsługę, od wstępnego projektu po prace wykończeniowe. Dbamy o naszych klientów na każdym etapie współpracy, pomagając w wyborze najlepszego rozwiązania. Tworzymy także wizualizacje ułożenia kostki brukowej w przestrzeni.

Kostka brukowa w ofercie - katalog

Kostka brukowa – powierzchnie płukane (Urbanica, Bruk dolnośląski płukany, Dado, Lastra, Mostalic, Tablo)
Kostka brukowa – powierzchnie postarzane (Dado, Sasso, Bruk dolnośląski, cegła betonowa)
Kostka brukowa – powierzchnie melanż (Ankara, Płyta Quattro, Verdena, Palisada Frontiera, Dado, Villa, Bruk dolnośląski, Nostalit)
Kostka brukowa – powierzchnie standard (Stopień stalino,  Trylinka zwykła, Behaton, Trylinka soczewkowa, Holland, Płyta chodnikowa, Płyta wielootworowa)
Kostka brukowa – powierzchnie standard plus (Płyta Quattro, Urbanica, Ecofarm,Dado,Sasso, Palisada,Alfa, Tablo, Palisada, Luna)

 

Dostępna w naszej ofercie kostka brukowa jest najwyższej jakości i pochodzi od renomowanych dostawców. Dokładamy starań, aby nasze usługi spełniały Państwa oczekiwania, dlatego też posiadamy szeroką ofertę kostki brukowej z podziałem na rożne rodzaje powierzchni. Zaaranżowanie przestrzeni wokół domu jest nieraz zadaniem bardzo skomplikowanym. Posiadamy odpowiednie doświadczenie, aby poradzić sobie z wyjątkowo trudnymi zleceniami. Jeżeli chcą Państwo przejrzeć nasze realizacje lub dostępne w ofercie brukowe kostki, zapraszamy do zapoznania się z katalogiem i galerią zdjęć, znajdującymi się na naszej stronie.

 

Brukowa kostka jest idealnym rozwiązaniem, jeżeli planują Państwo zaaranżować przestrzeń wokół domu w praktyczny oraz oryginalny sposób. Mnogość rozmaitych kształtów, barw i powierzchni z pewnością spełni oczekiwania każdego. Wybór odpowiedniej kostki zależy przede wszystkim od charakteru i stylu Państwa posesji, ale niemniej ważna jest także kolorystyka pobliskich budynków i wygląd terenów zielonych. Połączenie tych wszystkich elementów w spójną estetycznie całość nierzadko jest sprawą niezwykle skomplikowaną. Dlatego też nasi pracownicy chętnie pomogą w w wyborze rozwiązania, które najlepiej sprawdzi się na Państwa terenie i zaproponują atrakcyjną ofertę. Dobrze dobrana kostka brukowa sprawi, że przestrzeń wokół domu stanie się miejscem, w którym każdy z domowników będzie czuł się znakomicie.

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że odpowiednio zaaranżowana przestrzeń, w której przebywają Państwo na co dzień, ma duży wpływ na komfort życia. Zgromadzona wiedza i doświadczenie pozwalają nam działać w sposób kompleksowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie doradzać oraz zagwarantować wysokiej jakości usługi. Nasza kostka brukowa doskonale sprawdzi się w różnorodnych kompozycjach wymagających materiałów uniwersalnych i wytrzymałych. Spełni także oczekiwania osób, które umieją docenić nowoczesny design i pragną stworzyć przestrzeń w zgodzie z aktualnymi trendami. Zdobyliśmy zaufanie wielu klientów zamieszkujących Wrocław i okolice. Nasze realizacje można zobaczyć na licznych posesjach w województwie dolnośląskim. W trosce o to, aby mieli Państwo zawsze bogaty wybór, stale aktualizujemy naszą ofertę i wprowadzamy nowe produkty.