Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Ankara

35,57  / m² + Vat

Duża kostka o przepięknej fakturze naturalnego kamienia. Będzie naturalną ozdobą ścieżek i tarasów wokół domu utrzymanego w ciepłej kolorystyce. Znakomita wszędzie tam gdzie przyda się odrobina rustykalnego wdzięku.

Bruk dolnośląski

28,58 50,12  / m² + Vat

Popularna kostka dostępna w dwóch grubościach i pełnej palecie kolorystycznej. Doskonała na ścieżki, tarasy i podjazdy. Ich charakter zależy od wybranej powierzchni i jej koloru.

Bulvar

1,64 37,44  / m² + Vat

Bulvar – to propozycja przeznaczona do aranżacji z rozmachem. Świetnie spełni swoje zadanie na większych powierzchniach. Klasyczny kształt o idealnych proporcjach i paleta pięciu odcieni szarości i grafitów zadowolą wielbicieli nowoczesnego minimalizmu.

Dado

28,58 43,27  / m² + Vat

Niewielka trapezowa kostka, dostępna w pełnej gamie barw, od świetlistej bieli po wyrazisty brąz. Kształt kostki znakomicie nadaje się do zadań specjalnych takich jak barwne mozaiki, małe koła, łuki i zakręty.
Szeroka gama kolorów Dado daje możliwość dopasowania jej do koloru elewacji. Przeniesienie na nawierzchnie dwóch dominujących barw budynku – najczęściej są to kolor ścian i dachu to jeden z niezawodnych sposobów na uzyskanie całkowitej harmonii w tym obszarze. Ścieżki i tarasy stanowią wówczas łagodne przejście w strefę ogrodu, są naturalnym przedłużeniem domu. Umiar w zakresie barw pozwala nam wówczas na nieco więcej fantazji w rysunku nawierzchni.

Eco Pianola

30,10 32,04  / m² + Vat

Kostki wersji ECO to idealne uzupełnienie dla Pianoli. System ma analogiczne kształty, ale kostki wyposażone są w duże odstępniki, dzięki nim, tworzy ażurowe nawierzchnie, zdolne o wiele szybciej odprowadzać wodę do gruntu. Od rodzaju wypełnienia wolnych przestrzeni zależy efekt końcowy. Można to zrobić wykorzystując kruszywo, drobne kamyki lub trawę.
* wszystkie kształty produkowane są jako system i pakowane razem na palecie

Nostalit

28,58 48,74  / m² + Vat

Zaokrąglone kształty Nostalitu nawiązują stylistycznie do starych, kamiennych bruków. Jednak elegancja barw naturalnego kruszywa nadaje jej niestandardowego stylu

Pianola

30,10 55,51  / m² + Vat

Pianola to nowy system czterech dużych kostek, które tworzą eleganckie, nowoczesne nawierzchnie. Dzięki dwóm wyraźnie wydłużonym kształtom ścieżki i tarasy zyskują lekki, wdzięczny styl. Pianola dostępna jest w pełnej palecie barw.

Quattro

3,75 55,20  + Vat

Klasyczny kształt kwadratu dostępny w szerokiej palecie barw i pięciu różnych formatach, stwarza wiele możliwości aranżacyjnych i funkcjonalnych.
Doskonałe rozwiązanie dla regularnych ścieżek i tarasów.

Tablo

30,10 48,74  / m² + Vat

 

To sześć różnej wielkości prostokątów. Każdy kształt jest produkowany i pakowany osobno. Daje to pełną dowolność łączenia ich ze sobą, według indywidualnych potrzeb. I pozwala dopasować do wielkości brukowanej nawierzchni.

Urbanica

28,58 49,97  / m² + Vat

Nawierzchnia z kostek Urbanica jest wyważona i spokojna.
Ma elegancki, nowoczesny charakter. Kostki są nieco mniejsze niż prezentowana obok Pianola.

 

Veranda

44,50  / m² + Vat

Pięć dużych prostokątów pozwoli w sposób funkcjonalny zagospodarować patio, taras, podłogę w altanie czy tytułową werandę. Inspiracją dla delikatnej faktury Verandy była naturalna powierzchni kamienia.