Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Behaton

23,68 30,91  / m² + Vat

Łatwy do układania, popularny produkt o charakterystycznym kształcie. Często nazywany kością lub puzzlem. Oprócz typowych grubości 6 i 8 cm, jako jedyny produkt tego typu występuje również w grubości 10 cm, przeznaczonej na powierzchnie narażone na największe obciążenia ruchu kołowego. Tam też Behaton wykorzystywany jest najczęściej, do zabudowy rozległych powierzchni przemysłowych, na parkingach i chodnikach.

*Występuje również jako Behaton brzegowy oraz Behaton połówka.

Eco Gratta

31,71 33,60  / m² + Vat

Ażurowa Forma stworzona z myślą o ekologicznym rozwiązaniu dla podjazdów i miejsc postojowych dla wszelkiego rodzaju zabudowy. Spełnia aktalne normy budowlane w zakresie nawierzchni biologicznie czynnych. Grubość 8 cm pozwala na szybkie i dokładne ułożenie płaszczyzny a dystanse pomagają utrzymać prostą linię i równe odstępy pomiędzy kostkami. Efekt końcowy zależy od sposobu wykończenia, mamy tu kilka możliwości: zasypanie fug grysem lub kruszywem o drobnej frakcji albo wypełnienie fug ziemią i zasianie trawy.

Ecofarm

29,26 34,58  / m² + Vat

Forma utworzona z myślą o ekologicznym rozwiązaniu dla podjazdów, miejsc postojowych i dróg dla wszelkiego rodzaju zabudowy. Znajdujące się na bocznych płaszczyznach odstępniki pozwolą utrzymać proste linie ułożenia. Fugi możemy wypełnić grysem bądź trawą.

Holland

23,68 33,44  / m² + Vat

Holland to prostokątna kostka o wymiarach 20 x 10 cm. Występuje w dwóch grubościach 6 cm oraz 8 cm. Można układać ją rzędowo, jodełkowo oraz w sposób mieszany. Bogata kolorystyka dodatkowo rozszerza zakres zastosowań oraz możliwość tworzenia barwnych wzorów.

Holland stop

32,26 41,47  / m² + Vat

Holland stop to uzupełnienie kostki Holland służący niepełnosprawnym. Specjalne wypustki, odczuwalne pod obuwiem, ułatwią osobom niewidomym zachowanie ostrożności w poruszaniu się po terenie miasta. Żółta barwa płytki sprawia, iż komfortowo będzie się z niej korzystać także osobom niedowidzącym

Kostka drogowa

1,80 2,00  + Vat

Betonowa kostka drogowa nazywana jest również kostką ściekową lub przykrawężnikową, ponieważ układa się ją pomiędzy granicą drogi a krawężnikiem.
Swoją funkcję odprowadzania wody z jezdni do specjalnych zbiorników spełnia dzięki usytuowaniu odpowiednio poniżej płaszczyzny ulicy, pod konkretnym nachyleniem.

Występuje w formacie kwadratu o boku 16 cm oraz w dwóch wysokościach 12 cm lub 16 cm.

Meba

254,80 336,00  + Vat

Ażurowe płyty betonowe Meba w zależności od grubości znajdują swoje zastosowanie jako element umocnienia skarp, wzniesień czy rowów lub utwardzenie mało obciążanych podjazdów i miejsc postojowych przy zabudowie jednorodzinnej.

Produkt występuje w dwóch grubościach; 8cm oraz 10 cm.

Płyta chodnikowa

5,00 11,70  + Vat

Betonowa płytka chodnikowa stosowana jest najczęściej na chodnikach, drogach dojazdowych, parkingach lub ścieżkach rowerowych.
Znajduje również zastosowanie na nawierzchniach prywatnych, przydomowych.

Płytka ma kształt kwadratu i dostępna jest w 3 różnych wielkościach.

Płyta chodnikowa stop

10,10  + Vat

Prefabrykowana betonowa płytka chodnikowa STOP używana jest w miejscach zatrzymania lub oczekiwania.
Stworzona z myślą o niepełnosprawnych. Specjalne wypustki, odczuwalne pod obuwiem, ułatwią osobom niewidomym zachowanie ostrożności w poruszaniu się po terenie miasta. Żółta barwa płytki sprawia, iż komfortowo będzie się z niej korzystać także osobom niedowidzącym.

Płyta wielootworowa PA

388,08  + Vat

Prefabrykowana, betonowa płyta wielootworowa ma zastosowanie przy utwardzaniu miejsc postojowych, jak również jako element umocnienia wszelkiego rodzaju skarp, rowów, cieków itp.

Brak w magazynie

Płytki peronowe

Prefabrykowane płyty betonowe peronowe to dotykowy system oznakowania nawierzchni na peronach stworzony z myślą o osobach z dysfunkcją wzroku. Specjalnie ukształtowana górna powierzchnia z wypustkami w kształcie stożka ściętego lub rowki odczuwalne pod obuwiem, umożliwiają ostrzeganie przed zbliżaniem się do krawędzi i zakończenia peronu.

Płytka STOP – używana jest w miejscach zatrzymania, przeważnie jest ona używana jako oznaczenie miejsca oczekiwania lub zatrzymania. Stosowana jest także jako oznaczenie skrętu przy płytkach prowadzących.

Płytka RYFLOWANA – umożliwia utrzymanie odpowiedniego kierunku poruszania się.

Płytka GŁADKA [uzupełniająca] – standardowa płyta bez fazy, występuje tylko w wykończeniu Standard w kolorze szarym.

Trylinka soczewkowa

1,25  / m² + Vat

Betonowa płyta trylinka w wersji soczewkowej zwanej również wklęsłą przeznaczona jest do zabezpieczania zboczy naturalnych i wzmacniania skarp, nasypów, przyczółków mostów i wiaduktów.

Jest to sześciokątna płyta o boku 20 cm, średnicy 40 cm oraz grubości 12 cm.