Układanie kostki brukowej

Brukarstwo Wrocław (układanie kostki brukowej Wrocław)

Świadczymy kompleksowe usługi brukarskie wszystkim tym, którzy chcą zaaranżować przestrzeń wokół domu.

Oferujemy układanie kostki we Wrocławiu oraz na terenie województwa dolnośląskiego. W kontaktach z klientami stawiamy na terminowość i profesjonalizm, dlatego też nasze produkty są najwyższej jakości, a nasi doświadczeni pracownicy współpracują z Państwem na każdym etapie, aby jak najlepiej wywiązać się z powierzonego zadania. Wiemy, jak ważne jest dla Państwa stworzenie idealnej przestrzeni wokół domu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Chętnie podejmujemy się zadań skomplikowanych, ponieważ układanie brukowej kostki jest nie tylko naszą pracą, ale także wielką pasją.

Wszyscy nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, którzy ciągle rozwijają swoje umiejętności.

Wykonujemy:

Podjazdy
Parkingi
Chodniki
Ścieżki
Krawężniki i obrzeża

Układanie kostki we Wrocławiu - etapy prac

1. Utworzenie projektu.
2. Utworzenie kosztorysu prac.
3. Wytyczenie nawierzchni.
4. Usuwanie wierzchniej warstwy.
5. Ustawienie krawężników.

6. Ubijanie nawierzchni z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu.
7. Dodanie warstwy piasku lub piasku z cementem.
8. Ponownie ubijanie.
9. Układanie kostki brukowej.
10. Przysypanie kostki brukowej i uszczelnienie.

 

 

Zajmujemy się brukarstwem na co dzień, śledzimy innowacje na rynku i stale poszerzamy swoją ofertę. Najważniejsza dla nas jest satysfakcja klientów, którym pomagamy stworzyć piękne otoczenie wokół swoich domów. Brukarstwem zajmujemy się wystarczająco długo, aby wiedzieć, jak przemienić Państwa marzenia w rzeczywistość. Realizujemy zamówienia dla osób prywatnych, współpracujemy także z placówkami publicznymi oraz przedsiębiorstwami. Brukarstwo nie ma dla nas żadnych tajemnic.

 

Wszyscy nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, którzy ciągle rozwijają swoje umiejętności. Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi i propozycje; doradzamy w wyborze najlepszego rozwiązania, biorąc pod uwagę rodzaj terenu oraz wiele innych istotnych czynników. Korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu. Oferujemy atrakcyjne ceny i przejrzyste zasady, już na samym początku tworzymy kosztorys prac. Naszą specjalnością jest brukarstwo, czyli układanie kostki brukowej na terenie Wrocławia, realizujemy także zamówienia na terenie województwa dolnośląskiego. Zajmujemy się wykonywaniem podjazdów, parkingów, chodników, ścieżek, krawężników i obrzeży. Zachęcamy do kontaktu klientów z miasta Wrocław oraz całego województwa. Odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy najodpowiedniejsze rozwiązanie w dobrej cenie.

 

Układanie kostki brukowej traktujemy bardzo poważnie. Uważamy, że zaaranżowanie otoczenia wokół domu lub na terenie publicznym znacznie wpływa na samopoczucie przebywających tam osób. Brukarstwo to dla nas idealne połączenie standardów jakościowych z wrażliwością estetyczną. Z naszymi kostkami stworzą Państwo piękne kompozycje w dowolnym stylu, nowoczesnym lub tradycyjnym. O jakości naszych usług przekonało się już wiele osób zamieszkujących Wrocław i okolice. Nieustannie aktualizujemy naszą ofertę, wprowadzając do niej innowacyjne rozwiązania.